KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12644270
nr 1264 4270
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålningar, + bok, 3 + 1 delar, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Signerade. Olja på pannå, Ukraina/Sverige. Motivet: 22x18 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:07:08
2/7 14:04:47
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik